Programe Forum - Welcome
Hotel falas per ata qe filmohen gjate skenave seksuale.....Goldi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Hotel falas per ata qe filmohen gjate skenave seksuale.....Goldi

Shko poshtë

Hotel falas per ata qe filmohen gjate skenave seksuale.....Goldi Empty Hotel falas per ata qe filmohen gjate skenave seksuale.....Goldi

Mesazh nga Master prej Fri Jul 29, 2011 1:42 pm

Hotel falas per ata qe filmohen gjate skenave seksuale.....Goldi 185459_178179855581268_160687153997205_423465_8342811_n
Do te mjaftoje vetem pak ekzibicionizem per te qendruar falas ne te gjithe boten, strehim falas me kusht qe te filmoheni ndersa beni seks.
Ky eshte propozimi i sipermarresit Berth Milton i cili njoftoi hapjen e 100 hoteleve zinxhire ne te gjithe boten, ekskluzivisht per ciftet.
Sipas Milton, tregu porno do te spostohet ne nje terren amator dhe ideja e trasmetimit live te videove permes internetit, te vizitoreve te tij, mund te jete e suksesshme.
“Vetem nje hotel, shpjegon biznesmeni ne krye te shtepise pornografike Private Media Group, mund te gjeneroje 43.8 milone dollare ne vit qe rrjedhin nga abonimet online nga e gjithe bota”.
Sipas Milton, njerezit duhet te jene lodhur duke pare performancat e profesionisteve dhe eshte i bindur qe suksesi i hoteleve te tij do te vendoset pikerisht nga rasti per te pare persona reale ne pune. Per kete thekson:” Nuk do te jete nje hotel per personat qe shkembejne partneret dhe as nje vend shume i qarte ku te gjithe te shkojne ne xhiro nudo”.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hotel falas per ata qe filmohen gjate skenave seksuale.....Goldi Empty Re: Hotel falas per ata qe filmohen gjate skenave seksuale.....Goldi

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 2:59 pm

Cfar spo shpikin njerezit Razz


Hotel falas per ata qe filmohen gjate skenave seksuale.....Goldi Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi