Programe Forum - Welcome
A e di cfare duan vajzat??? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


A e di cfare duan vajzat???

Shko poshtë

A e di cfare duan vajzat??? Empty A e di cfare duan vajzat???

Mesazh nga KITTY prej Fri Jul 29, 2011 2:08 pm

Biseda TE VERTETA, takime te kendshme, asgje te shtrenjte. E vertete eshte se thjesht duam te jemi me ate. Duam te kapim duart dhe te ecim rruges, te shtrihemi poshte yjeve. Duam te jemi ne gjendje te themi nje budallallek dhe te mos e vrasim mendjen per kete. Vajza do dike qe s'do doje askend vec saj, kaq e thjeshte :)
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e di cfare duan vajzat??? Empty Re: A e di cfare duan vajzat???

Mesazh nga Master prej Fri Jul 29, 2011 2:18 pm

Nuk eshte dhe aq e thjesht nga ata qe the me siper nga 24 or duhet me nejt me te 25 or e nuk ngelet gje per tjerat :p
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e di cfare duan vajzat??? Empty Re: A e di cfare duan vajzat???

Mesazh nga KITTY prej Fri Jul 29, 2011 9:11 pm

epo duhet t errini, jo per gje po e keni per detyr..:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e di cfare duan vajzat??? Empty Re: A e di cfare duan vajzat???

Mesazh nga Master prej Sun Sep 18, 2011 9:26 am

varet per ke behet fjale Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A e di cfare duan vajzat??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e di cfare duan vajzat??? Empty Re: A e di cfare duan vajzat???

Mesazh nga Embelsira prej Sun Sep 18, 2011 3:02 pm

Rrespekt


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e di cfare duan vajzat??? Empty Re: A e di cfare duan vajzat???

Mesazh nga VLoNjate prej Sat Nov 12, 2011 4:09 pm

shume e vertete Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e di cfare duan vajzat??? Empty Re: A e di cfare duan vajzat???

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 7:40 am

Vajzat duan te shohin djem duke qare.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e di cfare duan vajzat??? Empty Re: A e di cfare duan vajzat???

Mesazh nga Master prej Sat Feb 11, 2012 12:23 pm

Vall sjell kenaqesi kjo gje per ju ?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A e di cfare duan vajzat??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e di cfare duan vajzat??? Empty Re: A e di cfare duan vajzat???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi