Programe Forum - Welcome
Si te kujdesemi per gjoksin? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si te kujdesemi per gjoksin?

Shko poshtë

Si te kujdesemi per gjoksin? Empty Si te kujdesemi per gjoksin?

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 7:53 am

Si te kujdesemi per gjoksin? Images
Pjesa e trupit te nje gruaje e cila perkufizon feminilitetin e saj, sensualitetin dhe iden e amesise, eshte gjoksi.Si cdo pjese tjeter e trupit, ka nevoje per kura specifike dhe per trajtime qe ndihmojne per ta mbajtur sa me te ri.

Hapi i pare per te pasur nje gjoks te bukur, eshte te kujdeseni per lekuren dhe fortesine e tij ne menyre konstante, pasi lekura ne kete zone eshte shume delikate, dhe per kete arsye duhet te kete nje hidratim shume te mire te kesaj pjese.

Per me teper duhet ta pastroni me kujdes, duke perdorur produkte delikate, si: qumeshti detergjent qe perdoret per fytyren, me qellim per te mos demtuar lekuren, gjithashtu keshillohet te mos qendroni per shume kohe ne dush.

Pas nje larjeje te kujdesshme, aplikoni nje produkt hidratant, duke masazhuar me levizje rrethore per ne drejtim te qafes, per te stimuluar ne kete menyre mikroqarkullimin, dhe per te favorizuar thithjen totale te principeve aktive.
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te kujdesemi per gjoksin? Empty Re: Si te kujdesemi per gjoksin?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 23, 2012 3:29 pm

sa i kujdeshem qenke per keto gjera
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te kujdesemi per gjoksin? Empty Re: Si te kujdesemi per gjoksin?

Mesazh nga Master prej Mon Apr 23, 2012 6:32 pm

po ne dime ta vlersojme Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Si te kujdesemi per gjoksin? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te kujdesemi per gjoksin? Empty Re: Si te kujdesemi per gjoksin?

Mesazh nga Anakonda prej Fri May 04, 2012 5:26 pm

po pra po se vec aty ju shkojn syte direkt juve
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te kujdesemi per gjoksin? Empty Re: Si te kujdesemi per gjoksin?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi