Programe Forum - Welcome
Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar

Shko poshtë

Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar Empty Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:02 am

Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar Images
E vetmja pjesë e veshjes, e cila nuk ndikohet aspak nga ndryshimi i klimës apo i temperaturës, janë të brendshmet.
E vetmja pjesë e veshjes, e cila nuk ndikohet aspak nga ndryshimi i klimës apo i temperaturës, janë të brendshmet. Me ditë të tëra keni ëndërruar dhe planifikuar që të kaloni mbrëmjen vetëm me të dashurin tuaj. Jeni kujdesur për çdo detaj, për gjithçka. Lulet, shampanja, muzika romantike, ledhatimet, puthjet.

Por në një ditë të tillë më shumë se asgjë nuk ka rëndësi se veshja juaj intime. Ato nuk mungojnë asnjëherë. Në një ditë të veçantë, sigurisht edhe veshjet intime nuk mund të mos jenë po aq të veçanta.

Ato janë të njëjta si në stinën e verës, ashtu edhe në atë të dimrit. Gjithçka varet nga shijet tuaja personale, nga stili i juaj i veshjes varet edhe stili i të brendshmeve që do të vishni.Tregojnë se kush jeni në të vërtetë.
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar Empty Re: Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 15, 2012 5:54 am

kismet kur te vij ai moment.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar Empty Re: Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar

Mesazh nga Master prej Sun Apr 15, 2012 6:12 am

so hot


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar Empty Re: Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar

Mesazh nga VLoNjate prej Mon Apr 16, 2012 6:21 am

hahahah M@st3r o rrugac Razz


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar Empty Re: Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar

Mesazh nga Master prej Mon Apr 16, 2012 2:41 pm

hahahha e kuptove ti angleze Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar Empty Re: Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar

Mesazh nga Anakonda prej Fri May 04, 2012 5:27 pm

e lum ne per djemt e sotem
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar Empty Re: Veshjet intime për mbrëmje të planifikuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi