Programe Forum - Welcome
10 arsye per te ndenjur single  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


10 arsye per te ndenjur single

Shko poshtë

10 arsye per te ndenjur single  Empty 10 arsye per te ndenjur single

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:07 am

Duke harruar pamjen e trishte te nje femre ne pantofla perpara televizorit, qe mezi shtyn oret e pasdites ne shoqerine e ndonje kafshe te vogel, sot te jesh single eshte dicka me trendi se sa kohe me pare.
10 arsye per te ndenjur single  Images
Dhe tani te perpiqemi te krijojme nje liste me 10 arsyet me kryesore per te cilat, pse jo ja vlen te jesh single.
1. I ben vete planet


Te jesh single ne radhe te pare do te thote te kesh mundesine qe planet t'i besh vete, pasi je ti vete ne kontroll te plote te jetes tende.


2. Look sipas deshires
Te jesh single do te thote qe te kesh mundesine te zgjedhesh vete look-un tend, pa qene nevoja qe te okupohesh me ore te tera per te patur nje look qe do te duhet te pelqehet edhe nga dikush tjeter.


3. Me shume liri, feste, feste...
Jeta ne cift e ngushton se tepermi rrethin e miqve dhe te momenteve te gezueshme te cilat mund t'i ndash me to dhe rrezikon te kthehet ne nje monotoni.


4. Nuk ke c'te ndash. Merdhenie do te thote edhe te ndash, te ndash ndoshta gjithcka, ndersa kur je vetem cdo gje eshte tendja.


5. Gjume per qejf
Ne shtrat meshkujt jane ulurime fare, dhe ketu nuk eshte fjala per performancat mashkullore por per te gerhiturat dhe levizjet e shpeshta si te ishin duke luajtur nje loje rugby.


6 Me shume kohe me shoqet
Pergjithesisht meshkujt kerkojne shume vemendje, ndoshta me kohe te plote ose aty afer. Ne te kunderten, perkundrazi ke me shume kohe te lire per te dale me shoqet, shoping, estetisti, etj.


7. Njeh me shume njerez
Pa qene nevoja t'i japesh llogari njeriu, mund te jesh ne gjendje te zesh miq te rinj, te lesh takime, te ndjekesh hoby-te tuaja.


8. Jete me e lire sentimantale
Te qenurit single ta jep kete mundesi. Flirte te lehte, te vegjel, pa shume rendesi, pse jo edhe aventura qe mund te zgjasin vetem nje nate.


9. Financa me te mira
Kur je vetem nuk ke asgje te perbashket qe duhet ta ndash. Me mire nje apartament i vogel, brenda te cilit ti mund te krijosh tere boten tende.


10 Meson me shume nga jeta.
Jeta ne cift fillon te kthehet ne nje monotoni, pak ndryshime, gjithmone nje hap prapa partnerit. Kur je single ke me shume mundesi dhe hapsira per te ndryshuar, dhe kur gabon je perseri ti qe perpiqesh te gjesh rruge te tjera te reja. Meson duke gabuar.
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 arsye per te ndenjur single  Empty Re: 10 arsye per te ndenjur single

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:08 am

sa mire te jesh singel sepse sta ca koken kush.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi