Programe Forum - Welcome
Buzet zbulojne sa te lumtura jane femrat People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Buzet zbulojne sa te lumtura jane femrat

Shko poshtë

Buzet zbulojne sa te lumtura jane femrat Empty Buzet zbulojne sa te lumtura jane femrat

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:15 am

E keni pyetur ndonjehere veten sesa te lumtura jane femrat ne dashuri?
Buzet zbulojne sa te lumtura jane femrat Images
E keni pyetur ndonjehere veten sesa te lumtura jane femrat ne dashuri? Sipas nje grupi ekspertesh te Universitetit te West of Scotland eshte e mjaftueshme te veresh buzet. Ne fakt, nga buzet eshte e mundur te kuptosh sesa te lumtura jane femrat me jeten e tyre seksuale. Ne baze te ketij studimi, eshte ideja, se trupi eshte pasqyra e shpirtit dhe se duke e vezhguar me shume kujdes mund te kuptosh edhe kenaqesine e jetes ne cift. Ju si mendoni? Femrat qe kane buzen e siperme shume te theksuar jane me te lumturat ne jeten ne cift sesa te tjerat. Dikush e ka quajtur tuberkul, ne te vertet eshte vetem nje pjese misherore qe mund te mase eshte shkallen e pasionit. Kush ka buze te holla nuk duhet te ndjehet e zhgenjyer, eshte forma e buzes ne kompleks ajo qe ka rendesi, jo vetem buza e siperme. Per te arritur ne kete teze te cuditshme, jane analizuar 250 femra me te pakten 27 vjet. Eshte zbuluar se femrat me "tuberkul" te theksuar kishin me shume mundesi per te qene te lumtura ne jeten seksuale. Sipas eksperteve mund te jete nje lidhje mes formes se buzeve dhe pergjigjes ndaj stimujve seksual. Nje gje eshte e sigurt, femrat me buze misherore jane me sensuale dhe i terheqin me shume meshkujt.
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Buzet zbulojne sa te lumtura jane femrat Empty Re: Buzet zbulojne sa te lumtura jane femrat

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 5:03 am

Po un si i kam buzet e trasha,si i behet?
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi