Programe Forum - Welcome

Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cfare duan femrat me shume se paraloja ne seks?

Shko poshtë

Cfare duan femrat me shume se paraloja ne seks?

Mesazh nga Master prej Fri Jun 24, 2011 6:33 pmKur është fjala për intimitet fizik, Puthja për femrat është vetëm fillimi për to, si shumë më e rëndësishme është ajo që pason pas saj.

Hulumtimi Japonez ka vërtetuar se përvec paralojës e duan dhe ledhatimet qe i këmbejnë me partnerin pas seksit.Kete e kane vërtetuar 50 % e grave te anketuar.

Gjithashtu, 38,8 e të anketuarve thanë se ata nuk kane diskutuar me partnerët e tyre për atë që se cfare duan në shtrat.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi