Programe Forum - Welcome
Si te besh te lumtur nje vajze te pasur? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Si te besh te lumtur nje vajze te pasur?

Shko poshtë

Si te besh te lumtur nje vajze te pasur? Empty Si te besh te lumtur nje vajze te pasur?

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 8:33 am

E dashura juaj është vajzë e pasur. Ajo është e bukur, inteligjente, seksi dhe shumë e pasur. Por ju nuk dëshironi që të mbaheni nga e dashura e juaj dhe nuk dëshironi që ajo të mendojë që ju e doni vetëm për paratë e saj.
Si te besh te lumtur nje vajze te pasur? Images
Ju duhet t’ia dëshmoni asaj se paratë nuk ju interesojnë, prandaj ne i kemi disa rregulla për ju.

Bëhu ambicioz

Ajo është vajzë e pasur që do të thotë është e rrethuar me njerëz të pasur. Ose, ose të gjithë djemtë që i vardisen janë të pasur, por ju mos u brengosni për këtë gjë. Ju vetëm tregohuni që jeni ambicioz dhe keni plane për të ardhmen. Femrave u pëlqen kur i dashuri i tyre nuk kënaqet me pak dhe ai kërkon shumë nga jeta.

Mbajeni vetën sa më shumë

Ndoshta ju nuk keni aq shumë para sa t’i harxhoni edhe shumë në veshje. Ndoshta ju as nuk keni para që për një darkë t’i blini një kostum të Armanit. Por, mos u dëshpëroni sepse nuk do të thotë që vetëm rrobat me firmë ju bëjnë të dukeni bukur apo tërheqës. E krejt ajo se çfarë duhet të bëni është që të dukeni shumë i pastër t’i keni rrobat e pastra dhe të jeni sa më pedant.

Bëhu i mirë në shtrat

Ju duhet të tregoheni një “Don Zhuan”i vërtetë në aspektin intim. Duhet t’i zbuloni të gjitha dëshirat e saj të fshehta. Kjo gjë do t’ju ndihmojë shumë në lidhjen tuaj. Dhe ndoshta, ndoshta ajo edhe do të harxhojë ca të holla për ju.

Bisedoni me të në mënyrë që askush nuk e ka bërë

Ajo vjen nga paratë dhe paratë do të thonë pushtet. Mos u frikësoni nga pasuria e saj sepse ajo është nga mishi e gjaku sikur ju. Mundohuni ta trajtoni në një mënyrë që askush deri tash nuk e ka bërë. Kur ajo dëshiron të bisedoj me ju, atëherë ju duhet të tregoheni shumë i kujdesshëm dhe të tregoheni që jeni të interesuar në bisedën e saj.

Qëndro i sigurt dhe mos u hidhëro

Kjo nuk do t’ju kushtojë asgjë. Ju jeni mashkull dhe femrat i duan meshkujt e vërtetë dhe jo ata të cilët nuk janë të sigurt dhe shumë shpejt u ngelet hatri. Ju duhet t’i dëshmoni asaj se në çdo vendim që ju do ta merrni ju jeni shumë i sigurt, por edhe anasjelltas kur e dashura juaj merr ndonjë vendim dhe juve nuk ju konvenon edhe shumë, atëherë mos shfaqni asnjë shenjë të hidhërimit. Është pak e vështirë që një femër të bëhet e lumtur, por me pak mundim ju edhe mund t’ia arrini, prandaj mos u dorëzohuni lehtë.
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te besh te lumtur nje vajze te pasur? Empty Re: Si te besh te lumtur nje vajze te pasur?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:54 am

Ju kshu,mos kur folni ju se sdoni njeri per lek;pika me raft sa te mir qe ju kemi
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi