Programe Forum - Welcome
Enrique Iglesias: Kam penisin më në vogël në botë  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Enrique Iglesias: Kam penisin më në vogël në botë

Shko poshtë

Enrique Iglesias: Kam penisin më në vogël në botë  Empty Enrique Iglesias: Kam penisin më në vogël në botë

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 9:06 am

Këngëtari ka bërë edhe rrëfime pikante gjatë një koncerti në Australi
Enrique Iglesias: Kam penisin më në vogël në botë  Images
Kohë më parë, Enrique Iglesias deklaroi se nuk arrinte të gjente prezervativë aq të vegjël, sa për “veglën” e tij. E që në të kaluarën kishte theksuar se dimensionet e organit të tij nuk ishin të jashtëzakonshme. Tani, gjatë pauzës së një koncerti në Australi ka ftuar tre fansa të tij në skenë dhe është kthyer të flasë mbi argumentin... Siç është publikuar nga “The Sun”, Enrique ka deklaruar: “Kam penisin më të vogël në botë. Seriozisht...”.

Gjatë mbrëmjes, këngëtari ka bërë edhe rrëfime të tjera pikante: “Jam rritur me shumë miq që e kanë humbur virgjërinë me prostituta. Jo se është diçka e gabuar, por është dashur të paguajnë për ta bërë. Unë doja të prisja vajzën e duhur dhe për herë të parë e bëra në moshën 25 vjeç”. Këngëtari, ndoshta i sikletosur nga fytyrat e mahnitura përreth tij, më pas ka dashur të rrëfejë edhe një episod disi më të hershëm: “Zakonisht, hera e parë nuk është nga më të mirat. Do të jem i sinqertë, isha 17 vjeç e gjysmë dhe isha aq nervoz sa që zgjata vetëm 10 sekonda në një raport që pata”. Një gjë mund të thuhet me siguri: Enriques i është bërë fiksim, pasi nuk humbet kurrë rastin për të theksuar publikisht sesa i vogël është “xhevahiri” i tij.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Enrique Iglesias: Kam penisin më në vogël në botë  Empty Re: Enrique Iglesias: Kam penisin më në vogël në botë

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:45 am

si nuk ka turp ta thot budallai;a prandaj ke ngel beqar;ta qaj hallin prz
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi