Programe Forum - Welcome
Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat.... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat....

Shko poshtë

Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat.... Empty Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat....

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 9:06 am

FJALET E FEMRES

1 MIRE MIRE:
Kjo eshte fjala qe femrat perdorin kur duan te mbyllin nje debat dhe do te thote qe ato kane te drejte e ti duhet ta mbyllesh gojen.
2 5 MINUTA:
Nese ajo po vishet do te thote qe do vonohet gjysem ore.5 minuta jane 5 minuta per femren vetem kur te lejon te shohesh ndeshjen 5 minuta para se ajo te filloje te fshije shtepine.
3 ASGJE,ASGJE:
Kini kujdes kur thote keshtu sepse po e tha nenkupton kohen e mire para se te filloje rrebeshi.Debatet qe fillojne zakonisht me ASGJE,ASGJE mbarojne me fjalen MIRE,MIRE.
4 BEJ SI TE DUASH:
Po te tha keshtu atehere kjo eshte nje sfide qe te ben e s`do te thote aspak qe eshte dakord me ty. Qe te jeni ne rregull po ju tha keshtu me mire mos e beni ate qe keni ndermend.
5 FRYMEMARRJE E GJATE SHOQERUAR ME EHHHHHHHHHHHHHHHHH:
Eshte njelloj si te thoshte dicka por pa fjale ndaj dhe burrat e keqkuptojne.Po beri keshtu do te thote qe ajo mendon se jeni idiot e nuk e kupton as vete pse rri aty me ju duke mos bere ASGJE (per kuptimin e fjales ASGJE rilexoni piken 3)
6 OK,OK:
Kjo eshte nje nga fjalet me te rrezikshme qe nje femer mund ti thote nje mashkulli.Do te thote qe ajo po mendohet mire perpara se kur dhe si do te hakmerret ndaj jush.
7 FALEMINDERIT:
Femra te falenderon dhe me e mira eshte te mos thuash asgje sepse ajo me te vertete thjeshte po te falenderon (nese te thote shumeeee faleminderit atehere eshte ironike). Sidoqofte me mire mos thuaj asgje sepse perndryshe do te thote SI TE DUASH TI.
8 SI TE DUASH TI:
Kjo eshte menyra me te cilen femra te thote``mos na caj fort.......koken``
9 MOS U MERZIT SE E BEJ VETE:
Nje tjeter shprehje e rrezikshme nga ana e femres.Do te thote qe ajo te ka kerkuar disa here te besh dicka e ti se ke bere.Tani ajo ka ndermend ta beje vete.Mashkulli do ta pyese:Cfare ke?

C`ka ndodhur?Per pergjigjen e femres rilexoni piken numer 3.
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat.... Empty Re: Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat....

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 9:13 am

Ehhh sa kerkoni dhe ju
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat.... Empty Re: Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat....

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 9:14 am

PO ju femrat valle jeni kaq engjej
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat.... Empty Re: Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat....

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 10:56 am

snake jemi te vetmit engej te djallezuar..:DD
master kerkojm ca se jam vjejm jo per gje..:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat.... Empty Re: Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat....

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 11:01 am

Qe ja vleni se vej ne dyshim Razz
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat.... Empty Re: Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat....

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 11:10 am

jo po thash se kishe dyshime..:pp
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat.... Empty Re: Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat....

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:46 am

He pra he,por ne te pakten nuk themi fjal ofenduese si ju
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat.... Empty Re: Fjalet qe mund te perdorin me shpesh femrat....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi