Programe Forum - Welcome
Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme

Shko poshtë

Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme Empty Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 9:07 am

Ylli 19-vjecar i Disney ka vendosur të shmangë të brendshmet nën pantallonat e saj të shkurtra
Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme Images
Selena Gomez, ylli 19-vjeçar i Disney, e fejuar me Justin Bieber, duket se ka harruar diçka gjatë pushimit të saj në “Palm Beach”. Duket se këngëtarja bukuroshe, e cila po pushon me një miken e saj, ka vendosur të shmangë të brendshmet nën pantallonat e shkurtra! Natyrisht që nuk kishte bërë llogaritë me fotografët, të cilët ishin aty të gatshëm dhe nuk prisnin gjë tjetër... E megjithatë, duke vëzhguar foton nuk mund të pohohet me siguri maksimale se Gomez s’ka veshur biankerinë intime. Gjithsesi, imazhet kanë bërë xhiron e botës, duke ngjallur shumë bujë. Për më shumë, ju mund të gjykoni vetë, duke hedhur vështrimin te foto e mësipërme...
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme Empty Re: Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 9:34 am

Ua ua sa keq qe nuk duket mire
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme Empty Re: Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme

Mesazh nga stv2008 prej Sat Jul 30, 2011 9:58 am

PO NUK THUSHYQYR MER LAL DO ISHTE GJE E MIRE TI HIQTE FARE APO SQEKA SI SHPIRT


Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme Rmjllujpg
Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme 2uz7cp0Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme 2uz7cp0Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme 2hwhe1_thjpgEdhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme 2uz7cp0Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme Empty Re: Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jun 18, 2012 5:48 am

u rrit goca na u bo kurve;i thon nje shprehje;ku osht e bukur kjo me,kjo nuk shihet me sy
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme Empty Re: Edhe Selena Gomez harron te veshe... te brendshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi