Programe Forum - Welcome
Flm per ftesen Master...:) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Flm per ftesen Master...:)

Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 10:54 am

jam pjese e ktij forumi fale ftese se dikujt te cilin e falenderoj..uroj tja kaloj mire ne shoqerine tuaj dhe anasjellta..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 10:55 am

Mire se erdhe klm mes nesh ylli
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 11:01 am

flm xhan..:))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga Snake prej Sat Jul 30, 2011 11:16 am

Wellcome....Wink
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 11:26 am

thnx snake...:))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga Click prej Sat Jul 30, 2011 11:29 am

M apo F je gjithsesi kalofsh bukur
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 12:09 pm

click femer jam, a sduket????? flm gjithsesi..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga Click prej Sat Jul 30, 2011 1:01 pm

Se kisha pa foton se nga syri goc dukesh
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon Aug 01, 2011 6:11 pm

Mire se erdhe lol!
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga KITTY prej Mon Aug 08, 2011 7:56 am

mir se ju gjej T_o_n_i...:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga Sheshi_Flamurit prej Thu Aug 25, 2011 1:24 pm

Kitty shkruajti:jam pjese e ktij forumi fale ftese se dikujt te cilin e falenderoj..uroj tja kaloj mire ne shoqerine tuaj dhe anasjellta..Very Happy

Kity mos je ajo shoqia qe mendoj une ti e te puthhh fort dhe kalofsh sa me mir mes nesh mcncdd mcncdd mcncdd
Sheshi_Flamurit
Sheshi_Flamurit
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 20
Reputation : 0
Join date : 19/06/2011
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga Alessia prej Thu Aug 25, 2011 2:05 pm

mireseerdhe..klm me ne..


Flm per ftesen Master...:) Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga KITTY prej Sun Aug 28, 2011 9:05 amKity mos je ajo shoqia qe mendoj une ti e te puthhh fort dhe kalofsh sa me mir mes nesh mcncdd mcncdd mcncdd [/quote]
nk e di per ke shoqe e ke fjalen sepse nga nick nk me thot gje...:))
@Alessia uroj qe edhe ti te kalosh mir ne shoqerine time...:DD
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 26

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:53 pm

Flm per ftesen Master...:) Images?q=tbn:ANd9GcTAXtazN-EJnXigac5uM30aSkHGSB8f1ZrJyzcvQL6zXlXk-Ygovw


Flm per ftesen Master...:) Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:26 am

mireserdhe...............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:15 pm

Wellcome....


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 22

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flm per ftesen Master...:) Empty Re: Flm per ftesen Master...:)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi