Programe Forum - Welcome
Plagosja e 20 vjeçarit në Durrës, policia identifikon autorin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Plagosja e 20 vjeçarit në Durrës, policia identifikon autorin

Shko poshtë

Plagosja e 20 vjeçarit në Durrës, policia identifikon autorin Empty Plagosja e 20 vjeçarit në Durrës, policia identifikon autorin

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 1:28 pm


DURRËS—Lajmifundit—Policia e qytetit të Durrësit ka arritur të identifikojë autorin e plagosjes së djeshme të 20 vjeçarit Shkëlqim Dardha. Ngjarja ndodhi në zonën pranë “Muzeut të Dëshmorëve” në Durrës dhe sipas policisë ishte 18 vjeçari Berald Islami i cili lëshoi tre plumba pistolete ndaj 20 vjeçarit Dardha. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti për motive banale mes dy grupe të rinjsh. I plagosuri është jashtë rrezikut për jetën, ndonëse tre plumba e kanë goditur në këmbë, krahë dhe brinjë.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi