Programe Forum - Welcome
Konflikt në Durrës, plagoset rëndë në kokë polici rrugor People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Konflikt në Durrës, plagoset rëndë në kokë polici rrugor

Shko poshtë

Konflikt në Durrës, plagoset rëndë në kokë polici rrugor Empty Konflikt në Durrës, plagoset rëndë në kokë polici rrugor

Mesazh nga Master prej Sun Jul 31, 2011 4:55 am


DURRES – Lajmifundit – Një ish-polic është plagosur mesnatën e të shtunës në Durrës. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, mësohet se shtetasi Sherebet Kapllani është goditur nga 2 persona.
Burimet nga policia kanë thënë se polici është qëlluar pas koke me sende të forta pasi ka ndërhyrë në vendin e ngjarjes. Polici pretendohet se ka nderhyre per te ndare nje sherr mes dy personave ne konflikt per shkak te perplasjes se dy automjeteve.
Disa informacione tregojnë se ai ka ndërhyrë për shuarjen e një sherri mirëpo ka të dhëna se konflikti mund të ketë qenë personal mes policit dhe autorëve të ngjarjes.
Efektivi i policisë është dërguar në spital për ndihmë mjekësore por mësohet se ai është në gjendje të rëndë për shkak të hemoragjisë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Konflikt në Durrës, plagoset rëndë në kokë polici rrugor Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi