Programe Forum - Welcome
JuSsT CrEaTe By:Me  GoCa Yll People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


JuSsT CrEaTe By:Me GoCa Yll

Shko poshtë

JuSsT CrEaTe By:Me  GoCa Yll Empty JuSsT CrEaTe By:Me GoCa Yll

Mesazh nga GoCa Yll prej Sun Jul 31, 2011 10:13 am

Mendon se je vetem ne ket bote
fillkat dhe nga zemra rrjedhin lot
per dike qe se meriton
kur ti per te cdo nate mendon
dhe vuajtjet e zemres askush ti sheron
por si gjithmone castet me te bukura me te i kujton
dhe hidherimet i harron
sesi gjithmone ne personin qe kemi dashur
se harrojm dhe prap jeten vazhdojme
sfida te reja kalojme
dita dites njerez te rinj takojm...!!!!
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

JuSsT CrEaTe By:Me  GoCa Yll Empty Re: JuSsT CrEaTe By:Me GoCa Yll

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 5:14 am

Nuk di asgje per ty dhe serish te dua,
e di se sdo jemi kurre dy,sepse ti sdo tja dish per mua.
E di se nje dit ne nje tjeter bot do shkoj,
serish per ty do te renkoj.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi