Programe Forum - Welcome
Rrëzimi i avionit, asnjë i vdekur mes 165 pasagjerëve People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Rrëzimi i avionit, asnjë i vdekur mes 165 pasagjerëve

Shko poshtë

Rrëzimi i avionit, asnjë i vdekur mes 165 pasagjerëve Empty Rrëzimi i avionit, asnjë i vdekur mes 165 pasagjerëve

Mesazh nga Master prej Sun Jul 31, 2011 5:15 pm

Rrëzimi i avionit, asnjë i vdekur mes 165 pasagjerëve Avioni_aksident1-350x194
Fatlumë! Këshu mund të konsiderohen 165 pasagjerët e avionit “Caraibean Airlines” i cili u rrëzua dje por ashtu si në aksidentet e ralla që duket sikur ndodhin vetëm në filma, nuk shkaktoi asnjë viktimë.
BBC raporton konfirmimin e autoriteteve se nga rrëzimi i avionit ditën e djeshme nuk ka asnjë të vdekur pasi të gjithë pasagjerët që ndodhshin në bord kanë shpëtuar.
Avioni ka humbur kontrollin dhe eshte rrezuar ndersa po ulej ne aeroportin kryesor te shtetit Gijana, ne Ameriken e Jugut.
Mediat theksojne se ai ka ndodhur si pasoje e nje defekti teknik, i favorizuar edhe nga moti i keq.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rrëzimi i avionit, asnjë i vdekur mes 165 pasagjerëve Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi