Programe Forum - Welcome
Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli???

Shko poshtë

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Empty Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli???

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 6:06 am

Dashuria eshte ndjenja me e bukur dhe me rrenjesore me jete tek 1 njeri.Mashkulli eshte ai i cili ben me shum kur bie ne dashuri sepse kur dashuron dashuron me gjithe zemer dhe shpirt dhe kurre se kalon dot,ai ben cdo lloj sakrifice per 1 femer qe don cfaredo qe ajo ti kerkoje sepse ajo eshte gjithecka qe ai ka .Ai e vendos ate mbi cdo lloj gjeje dhe ia fal dhe jeten asaj ndersa femra eshte me ndryshe me e brishte,e ndjeshme para cdogjeje madje mund edhe ta pranoje qe e ka humbur pergjithmone personin qe do ndersa mashkulli kurre se pranon humbjen sepse teksa ai akoma e do ate person nuk e pranon dot faktin qe ajo mud te frekuentoje persona te tj e vret ky fakt,qe mud te shikoje persona te tj,te qeshe me ta ai mund te jete i gatshem qe te beje cdogje qe ta kete prane vetes.Femra mund te jete ajo dhe e vetmja qe mund te beje 1 mashkull te vuaje kjo gjithmone kur ai e meriton.Ka femra qe aq shume mund ta duan 1 mashkull dhe madje mund tja falin tradhetine atij gje qe e ul shume dinjitetin e saj dhe mbi te gjitha respektin qe ka mbi ate femer eshte 0 ndersa 1 mashkull kurre se fal tradhetine qe mund ti beje 1 femer ai mund ti beje te gjitha por tradhetia ate e vret.
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Empty Re: Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli???

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 6:32 am

nese te dy ndjejne ty dy mendoj qe bejne te pa munduren


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Empty Re: Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli???

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 6:35 am

normal qe po por gjithmone femra frikesohet sepse cdo gje ne fund asaj do ti mbese dhe familja per te eshte themelore sepse mashkulli eshte me i lire


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Empty Re: Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli???

Mesazh nga Snake prej Mon Aug 01, 2011 8:15 pm

Mashkulli ka me shume mundesi
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Empty Re: Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli???

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 4:45 am

normal edhe eshte me i forte si karakter :)


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Empty Re: Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli???

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 5:36 am

Kot nuk jemi te mire ne meshkujt Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Empty Re: Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli???

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 6:46 am

ahahhahahhahah ne jemi icik me te mira se pa ne nuk beni dot asgje Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Empty Re: Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli???

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 6:56 am

per punen e te bemes gje as ju pa ne nuk beni gje :p


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Empty Re: Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli???

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 6:59 am

aahahaahahahha reciproke Razz


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Empty Re: Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli???

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:34 am

I pari qe ka ren ne dashuri,qoft vajz apo djale
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli??? Empty Re: Kush ben me shum kur bie ne dashuri femra apo mashkulli???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi