Programe Forum - Welcome

Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Lorik Cana lidhje me një 40-vjeçare angleze?

Shko poshtë

Lorik Cana lidhje me një 40-vjeçare angleze?

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 7:02 am


Futbollisti i kombëtares shqiptare të futbollit, Lorik Cana përflitet se ka një lidhje me një 40vjeçare angleze të quajtur Jema Burtenshau.
Siç mund të shihet në foto, Lorik Cana së paku ka një miqësi me gruan në fjalë ndërsa më tej? Nuk dihet.
Konfirmim zyrtar për lidhjen nuk ka, por edhe fakte përgenjeshtruese jo deri tani.
Mediat rozë kanë publikuar thashetheme që pretendojnë se Loriku është në lidhje me 40-vjeçaren.
Njohja e tyre duket se ka ndodhur nga qendra sportive e kuajve Illyria, e cila është themeluar në vitin 2010 nga Lorik Cana dhe Jema Burtenshaë.
Prej asaj kohe, ne fakt nga viti 2009 e ne vazhdim, mediat roze kane gjetur foto te Lorik Canes ne festa me 40-vjeçaren e po ashtu edhe ne situata intime.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Lorik Cana lidhje me një 40-vjeçare angleze?

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:53 am

epo ca nuk bejn njerezit e shkrete per lek
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi