Programe Forum - Welcome
Këngëtarja Soni Malaj pret të lindë vajzë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Këngëtarja Soni Malaj pret të lindë vajzë

Shko poshtë

Këngëtarja Soni Malaj pret të lindë vajzë Empty Këngëtarja Soni Malaj pret të lindë vajzë

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 7:03 am

Këngëtarja Soni Malaj pret të lindë vajzë Soni_malaj1
Këngëtarja Soni Malaj pret vajzë. Është ky lajmi i fundit që na vjen nga Spanja, atje ku dhe banon prej një viti këngëtarja shumë e suksesshme shqiptare, Soni Malaj. Ndonëse ekoja ka qenë e parakohshme mjekët janë të sigurtë që gjinia e fëmijës së parë të Sonit është vajzë, raporton Bluetooth.
Pas martesës pa shumë bujë me balerinin italian, Mirko, këngëtarja na befasoi të gjithëve me lajmin për shtatzëninë e saj. Soni është zyrtarisht bashkëshortja e Mirkos, si në dokumentacionin shqiptar ashtu edhe në atë spanjoll, ndërkohë që ceremoninë martesore e kanë lënë për një kohë të dytë.
Çifti mezi po e pret ardhjen në jetë të kësaj fëmije. Soni gjatë gjithë kësaj kohe ka qenë nën vëzhgimin e mjekëve, ndërkohë që Mirko është kujdesur për mbarëvajtjen e biznesit të tyre. Aktualisht çifti ndodhet në Sardenja ku po shijojnë pushimet e tyre. Kënga e re erdhi pikërisht atëherë kur askush s’e priste…
“Nën lëkurën tënde”, është singëlli i ri i këngëtares së njohur që ka ardhur këtë herë mjaft mirë nën një klip të punuar E.S.P., studio e Erjon Zaloshnjës. Duke qenë se kjo këngë është bërë hit në radio, këngëtarja ka vendosur që singëlli i dytë i albumit “Unik”, i publikuar në klip të ishte pikërisht ky. Kënga është realizuar nga kompozitori, Flori Mumajesi, me tekst të Zhakut.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Këngëtarja Soni Malaj pret të lindë vajzë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këngëtarja Soni Malaj pret të lindë vajzë Empty Re: Këngëtarja Soni Malaj pret të lindë vajzë

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:52 am

hajt le ti rroje femija me jet te gjate
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi