Programe Forum - Welcome
.....VeTeM Ti......:) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


.....VeTeM Ti......:)

Shko poshtë

.....VeTeM Ti......:) Empty .....VeTeM Ti......:)

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 11:48 am

kudo nga shkoj ty te shikoj
mbyll syte i hap perseri aty me sje ti
tashme edhe nga hija ime kam frike
sikur mbrapa meje je ti
gjithe kjo fantazi
mka vene ne vetmi
shum here kam frike nga ti
mje bo si stuhi
era me duket ti
po nga ana tjeter mendoj
sikur serisht prane te kisha
sa do doja ato caste ti perjetoj
thoje:Princesh vec per ty jetoj!!
po ket un se mohoj
perseri do te pres
ti te vish zemra ket do ma lejoje
se tj ajo si ti smund te doje
dhe smund te te harroje!!!!!!!


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.....VeTeM Ti......:) Empty Re: .....VeTeM Ti......:)

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 01, 2011 12:46 pm

Engjuli im

Endroj te gjej nje Njeri se e kupton fjalen dashuri.
Te shoh at dashuri ne syt e ti.
Endroj te perfundojn ditet se me vetmuan.
Te takoj dikend se me nje ZEMER nuk luan.
Te zgjohem me nje gezim ne mengjes.
Te di se me at dashuri dua te vdes.
Endroj nje njeri se me don dhe me gabime.
Endroj nje Engjul per tja falur zemren time.
Endroj te me shtrengonte fort ne gjirin e ti.
Por ku esht aj engjul ne ket dit te zi.
Aj engjul se dua tja lexoj deshirat nga buzet e mira.
Veq ket engjul e kerkoj skam tjera deshira.
Ndoshta aj do me gjen se Zemren e kam hapur per te.
Po shpresoj, se ne endra per nat e kerkoj me ze.
Te pres Engjuli im deri ne fund te jetes te pres.
Se kam deshir te jam pran teje deri sa te vdes.


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.....VeTeM Ti......:) Empty Re: .....VeTeM Ti......:)

Mesazh nga GoCa Yll prej Mon Aug 01, 2011 12:50 pm

cdo dite kur zgjohem ne mendje te kam
as vdekja me ne te 2 dot sna ndan
kena lindur me njeri tjetrin
gjithmone ne cdo moment do i jemi prane
kudo ka te jemi edhe pse zemra brenda na qan
qe jena larg dhe 1 dite su pame
1 minute pa ty eshte perjetesi
ditet me te bukura mi ben vetem ti
me fjalet e tua qe me buzqeshje i thua
thjesht 1 fjale :TE DUA
ka shume kuptim per mua
cdo dite jam me ty
dhe jam e vetmja qe ty te shoh ne sy
kur me thua gjithecka e bej per ty !!!!


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.....VeTeM Ti......:) Empty Re: .....VeTeM Ti......:)

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 5:13 am

Nese dikush te thot te dua;spo te thot aspak te verteten,se besoj se te don me shum se veten.Edhe nese krijon poezi per ty,e ke kot se ai sdon as me te pa me sy.Mos beso ne dicka abstrakte,ne nje iluzion;mos beso nese zemres tende nuk i intereson.Besoji vetes tende dhe perpara ti vazhdo;besoji dhe jeten e huaj mos e trazo.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

.....VeTeM Ti......:) Empty Re: .....VeTeM Ti......:)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi