Programe Forum - Welcome
Provoi ta trafikojë gjarprin e fshehur në çorape People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Provoi ta trafikojë gjarprin e fshehur në çorape

Shko poshtë

Provoi ta trafikojë gjarprin e fshehur në çorape Empty Provoi ta trafikojë gjarprin e fshehur në çorape

Mesazh nga Snake prej Mon Aug 01, 2011 7:52 pm

Provoi ta trafikojë gjarprin e fshehur në çorape F.0731173019622_m
Doganierët bullgarë në pikëkalimin “Gjujeshevo” në kufi me Maqedoninë zbuluan gjarprin në xhepin e një udhëtari në autobus, i cili po largohej nga shteti.
Gjarpri “i paketuar” në çorape dhe i mbështjellë me qese najloni, është zbuluar në xhepin e një shtetasi nga Maqedonia, i cili ua sqaroi doganierëve se gjarpri është vetëm kafshë shtëpiake, por nuk posedon dokumente për pronësinë, njoftoi shërbimi doganor i Bullgarisë.

Doganierët bullgarë konfiskuan gjarprin dhe ia dorëzuan kopshtit zoologjik në Sofje, ku do të jetojë derisa pronari të mos sigurojë dokumentet për pronësinë. /Telegrafi/
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provoi ta trafikojë gjarprin e fshehur në çorape Empty Re: Provoi ta trafikojë gjarprin e fshehur në çorape

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 01, 2011 8:01 pm

Si nuk e paska kafshuar gjarperi amon


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provoi ta trafikojë gjarprin e fshehur në çorape Empty Re: Provoi ta trafikojë gjarprin e fshehur në çorape

Mesazh nga Master prej Mon Aug 01, 2011 8:39 pm

Hahhahaha sa budallenj me shkolle qe ka si pune atyne policeve Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Provoi ta trafikojë gjarprin e fshehur në çorape Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Provoi ta trafikojë gjarprin e fshehur në çorape Empty Re: Provoi ta trafikojë gjarprin e fshehur në çorape

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi