Programe Forum - Welcome
Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar??? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar???

Shko poshtë

Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar??? Empty Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar???

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 9:47 am

Cila ka qene dhurata me e bukur dhe e vecante qe ju kane dhuruar??Mua me kane dhuruar nje varse ne forme ylli qe shkelqen Very Happy me kane krahasuar me ate yllin qe shkelqen prandaj per mua eshte shumm e vecante


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar??? Empty Re: Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar???

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 9:56 am

Nje puthje 5 min pa nderprerje


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar??? Empty Re: Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar???

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 02, 2011 10:00 am

ahahahahhaha Very Happy wawwwwwwwwwwww nice


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar??? Empty Re: Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar???

Mesazh nga Sarita prej Sun Aug 07, 2011 9:36 am

nje varese ne forme engjelli
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar??? Empty Re: Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar???

Mesazh nga DeLeTe prej Sun Aug 07, 2011 7:07 pm

Dhurata me e bukur per mua e cila do jet per gjith jeten nje nga dhuratat e pa zevendesushme "FALJA" Mbas nje gabimi qe bera.! :)


Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar??? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar??? Empty Re: Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar???

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 3:51 pm

Dikush zemren e tij te paster

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar??? Empty Re: Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar???

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:16 am

smbaj mend asgje me ka len kujtesa
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar??? Empty Re: Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar???

Mesazh nga Master prej Wed Apr 11, 2012 8:08 pm

U be kohe pa marre nese quhet po e them 2 karamele nje te kuqe per dashurine nje te verdhe per xhelozine


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar??? Empty Re: Dhurata me e bukur qe ju kane dhuruar???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi