Programe Forum - Welcome
Të pasmet e bollshme të Kim Kardashian People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Të pasmet e bollshme të Kim Kardashian

Shko poshtë

Të pasmet e bollshme të Kim Kardashian Empty Të pasmet e bollshme të Kim Kardashian

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 1:52 pm

Të pasmet e bollshme të Kim Kardashian Kim-kardashian-e-re
Kim Kardashian është e famshme për format e saj trupore por këtë herë fansat e saj kanë patur rastin të shohin të pasmet që bukuroshja i ka ofruar “pa doganë”. Kardashian, një yll televiziv në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është fotografuar teksa po dilte nga një seancë stervitjeje në një palestër në Los Angelos. Në 20 gusht Kim martohet me Kris Humphries dhe duket se po përpiqet që të mbajë trupin në formën e duhur.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Të pasmet e bollshme të Kim Kardashian Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të pasmet e bollshme të Kim Kardashian Empty Re: Të pasmet e bollshme të Kim Kardashian

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:51 am

epo per at pun e do burri ate;per cka e don tjeter
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi