Programe Forum - Welcome
Rozana Radi me gjoks jashtë në spotin e ri, ia prek një mashkull? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Rozana Radi me gjoks jashtë në spotin e ri, ia prek një mashkull?

Shko poshtë

Rozana Radi me gjoks jashtë në spotin e ri, ia prek një mashkull? Empty Rozana Radi me gjoks jashtë në spotin e ri, ia prek një mashkull?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 1:53 pm

Rozana Radi me gjoks jashtë në spotin e ri, ia prek një mashkull? Rozana_radispot-350x203
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Rozana Radi ka lancuar në internet spotin më të ri të këngës ‘Kiss Me Rozy’.
Ashtu edhe siç pritej, klipi i ri i Rozit doli mjaftë i nxehtë dhe provokues. E shumëpërfolura në mediat rozë, Rozana Radi, ka hedhur në faqen më të vizituar të internetit “YouTube” klipin e saj të ri të këngës ‘Kiss Me Rozy’.
Ashtu edhe siç flitej, klipi i ri i Rozit doli mjaft i nxehtë dhe provokues. Në pishina, nën ujin e dushit që i rrjedh trupit dhe në ledhatime të një mashkulli, Rozi ka bërë transparente vijat e saj të trupit deri në maksimum, apo deri në majën më të nxehtë.
Rozana Radi, këtë verë të nxehtë, duket se do të mbetet femra më provokuese e estradës.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Rozana Radi me gjoks jashtë në spotin e ri, ia prek një mashkull? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rozana Radi me gjoks jashtë në spotin e ri, ia prek një mashkull? Empty Re: Rozana Radi me gjoks jashtë në spotin e ri, ia prek një mashkull?

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:37 am

epo tashi vet ja ka shtru perpara;do e terbonte mua po te isha aty dhe jo ate te shkretin
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi