Programe Forum - Welcome
Kelly Brook, femra me trupin më të mirë në bikini People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kelly Brook, femra me trupin më të mirë në bikini

Shko poshtë

Kelly Brook, femra me trupin më të mirë në bikini Empty Kelly Brook, femra me trupin më të mirë në bikini

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 1:54 pm

Kelly Brook, femra me trupin më të mirë në bikini Kelly-Brook
Kelly Brook ka kaluar të gjitha testet e duhura për tu shndërruar në femrën me trupin më të mirë në bikini. Modelja ka marrë pëlqimin dhe duartrokitjet e femrave dhe meshkujve të cilët kanë rënë dakord për vlerat trupore të Brook. Sondazhi i zhvilluar me afro 2 mijë njerëz nga “Gillete Venus” gjithashtu ka pozicionuar Jennifer Lopez në një vend të rëndësishëm duke e klasifikuar të dytën. Në vendin e tretë është klasifikuar Pipa Middleton e shndërruar kohët e fundit në një objekt të medias rozë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kelly Brook, femra me trupin më të mirë në bikini Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kelly Brook, femra me trupin më të mirë në bikini Empty Re: Kelly Brook, femra me trupin më të mirë në bikini

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jun 08, 2012 10:37 am

po foto nuk ke zgjedhur;ta shihnim kot sa per fiksim
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 23
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi