Programe Forum - Welcome
Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë

Shko poshtë

Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë Empty Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 2:51 pm

Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë Gjarper-dinosaur
Brenda trupit të saj rritet prej disa muajsh një gjarpër dhe për t’i shpëtuar fundit tragjik, një 50 vjecare në Pakistan ka kërkuar ndihmë për t’iu nënshtruar një operacioni mjekësor dhe për të hequr nga trupi reptilin.
Sipas shtypit pakistanez gjithcka ka nisur disa muaj më parë kur 50 vjecarja, Rasheedan Bibi nga krahina e Lahores, duke pirë ujë ka kapërdirë aksitendalisht një gjarpër të vogël. Disa javë më pas gruaja nisi të shtonte në peshë dhe shumë persona menduan se ajo ishte shtatzënë. Por barku nisi t’i fryhej edhe më tepër deri sa u sëmur dhe u shtrua në spital, ku mjekët pas kontrolleve panë që brenda trupit të saj ndodhej një zvarranik gjigant.Rasheedan vjen nga një familje e varfër në zonat rurale të Lahores dhe nuk ka mundësi të përballojë shpenzimet e operacionit që do t’i shpëtonte jetën.klealove


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Gjarpër brenda trupit, 50 vjecarja kërkon ndihmë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi