Programe Forum - Welcome
Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!

Shko poshtë

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! Empty Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 7:37 pm

Cmendem per menyren si ti me ben te ndihem,kur zgjohem ne mengjes.


Cmendem per dashurine qe me jep cdo dite.


Cmendem per bujarine tende,zemergjeresine dhe mirekuptimin.


Cmendem per mendjen tende,zgjuarsine,dinakerine dhe tendencen e njohurive.


Cmendem per syte e tu kur perloten,kur me shikojne me dashuri.


Cmendem per buzeqeshjen tende,edhe pse kjo ndodh rralle,pasi je shume serioze.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! Empty Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 7:38 pm

Cmendem per Ty..... se Ty je nje cmenduri per mua .....


Cmendem per trupin tend qe ke.Cmendem per menyren si flet ...


Cmendem per Ty sepse me ben te cmendem pas Teje .


Cmendem per syt e Tu sps me pelcen menyra se si me shikon !.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! Empty Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 7:39 pm

Cmendem per Ty .... Pa Ty i vdekur per se gjalli jam.Cmendem per Ty ...ah pa Ty i humbur jame ♥♥Ndaj te dua cmendurisht ZEMRA IME...Se Ty je gjysma e trupit*tim..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! Empty Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!

Mesazh nga Master prej Tue Aug 02, 2011 7:40 pm

Vazhdojeni juve...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! Empty Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!

Mesazh nga Anakonda prej Mon Apr 09, 2012 4:33 am

Cmendem per ty nga menyra sesi me shikon;nga menyra sesi flet,nga menyra sesi vishesh,nga menyra qe ti ecen plot seriozitet ne rruget e qytetit,nga edukata dhe nga respekti qe ndjen ti per vajzat.Un cmendem per ty,po ty me duket aq ta ndjen per mua.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! Empty Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi