Programe Forum - Welcome
Visitor messages - Anakonda People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ora është Tue Aug 20, 2019 8:30 pm

Duke parë profilin :: Anakonda

1 Messages from 2 on 2

 1. Alessia
  Sat Jun 23, 2012 9:14 am
  Message nga Alessia - .
  je shume e mire prz..te kam xhan por skam cbej me duhet te iki.. pu
 2. Almita
  Tue Jun 12, 2012 4:31 pm
  Message nga Almita - ckm
  ku ke humbur mi ??????????????????????????????//// jhngfc jeta
Anakonda
Anakonda

Rank: Super Moderatore
Super Moderatore
Anakonda friends
VLoNjate
VLoNjate

Offline Offline
Alessia
Alessia

Offline Offline
BabaStar
BabaStar

Offline Offline
Master
Master

Offline Offline
avatar
scorpion

Offline Offline
 
See all friends (5)