Programe Forum - Welcome
Profili - Lambi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ora është Tue Sep 17, 2019 3:12 am

Duke parë profilin :: Lambi

Gjithcka mbi Lambi

Male
 
Numri i postimeve :
257
 
Reputation :
4
 
Birthday :
01/11/1994
 
Join date :
30/06/2012
 
Age :
24
 
Location :
Kosova
 
Job/hobbies :
Administrator Team
 
Humor :
Sa ma pak Humor aq me mire.
 
Lambi
Lambi

Rank: Super Moderatore
Super Moderatore
Lambi friends
 
Lambi has no friends yet