Programe Forum - Welcome
Profili - BabaStar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ora është Sun Aug 18, 2019 11:54 pm

Duke parë profilin :: BabaStar

Gjithcka mbi BabaStar

Numri i postimeve :
16
 
Reputation :
0
 
Birthday :
09/05/1992
 
Join date :
22/09/2012
 
Age :
27
 
Location :
Tek xemla njones
 
BabaStar
BabaStar

Rank: Anetare i Ri
Anetare i Ri
BabaStar friends