Programe Forum - Welcome
Friends - BabaStar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ora është Tue Aug 20, 2019 4:00 pm

Duke parë profilin :: BabaStar

1 to 1 on 1 friends

  1. Anakonda
    Humor : Jam serioze
    Grupet e Anëtarëve: Global Moderatore
    Rank: Super Moderatore
BabaStar
BabaStar

Rank: Anetare i Ri
Anetare i Ri
BabaStar friends