Programe Forum - Welcome
Profili - DeLeTe People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ora është Sat Aug 17, 2019 10:48 pm

Duke parë profilin :: DeLeTe

Gjithcka mbi DeLeTe

Male
 
Numri i postimeve :
442
 
Reputation :
0
 
Birthday :
10/01/1988
 
Join date :
06/08/2011
 
Age :
31
 
Location :
London, United Kingdom
 
DeLeTe
DeLeTe

Rank: Super Moderatore
Super Moderatore
DeLeTe friends
 
DeLeTe has no friends yet