Programe Forum - Welcome
Programe Forum - Portali People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.Join the forum, it's quick and easy

Programe Forum - Welcome
Programe Forum - Portali People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Histori Shqiptare
Shkarkime Programesh

Ne kete kadegori do gjeni te gjitha llojet e programeve qe keni deshir te shkarkoni mjafton te klikoni ne Foto ose Me shume,. !.
 Programe Forum - Portali 2f0bwcgMë shume
Facebook

Klikoni Me shume per tu bere Fans i kesaj Webi .ju mirpresim te gjithve ne kete shoqeri. Me shume,. !.
 Më shume
Partneret
Top posters
Master (7904)
Programe Forum - Portali I_vote_lcapPrograme Forum - Portali I_voting_barPrograme Forum - Portali I_vote_rcap 
Anakonda (2874)
Programe Forum - Portali I_vote_lcapPrograme Forum - Portali I_voting_barPrograme Forum - Portali I_vote_rcap 
Alessia (1074)
Programe Forum - Portali I_vote_lcapPrograme Forum - Portali I_voting_barPrograme Forum - Portali I_vote_rcap 
KITTY (763)
Programe Forum - Portali I_vote_lcapPrograme Forum - Portali I_voting_barPrograme Forum - Portali I_vote_rcap 
Almita (690)
Programe Forum - Portali I_vote_lcapPrograme Forum - Portali I_voting_barPrograme Forum - Portali I_vote_rcap 
SunShiNe (642)
Programe Forum - Portali I_vote_lcapPrograme Forum - Portali I_voting_barPrograme Forum - Portali I_vote_rcap 
Embelsira (562)
Programe Forum - Portali I_vote_lcapPrograme Forum - Portali I_voting_barPrograme Forum - Portali I_vote_rcap 
VLoNjate (518)
Programe Forum - Portali I_vote_lcapPrograme Forum - Portali I_voting_barPrograme Forum - Portali I_vote_rcap 
stv2008 (498)
Programe Forum - Portali I_vote_lcapPrograme Forum - Portali I_voting_barPrograme Forum - Portali I_vote_rcap 
DeLeTe (442)
Programe Forum - Portali I_vote_lcapPrograme Forum - Portali I_voting_barPrograme Forum - Portali I_vote_rcap 

WwW.Programe.forumattivo.It
Ndiqe Laptopin tuaj përmes Prey. Mbrojeni atë nga Vjedhja!

Fri Aug 16, 2013 6:48 pm nga Master


Çdo ditë dëgjojmë se sa Laptopa vjedhen gjithandej. Vetë paramendimi se ju ka humbur laptopi së bashku me dosjet tuaja personale, fotot etj mund të jetë tronditëse. Gjithashtu mund të jetë rrezik sepse personi i cili ju ka vjedhur laptopin tuaj mund të kyqet përmes fjalëkalimeve tuaja të ruajtura nëpër shërbime të ndryshme sikur që janë e-mail, e-banking etj.

Por cila …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Skype mundëson video-thirrje në formatin HD

Fri Aug 16, 2013 6:41 pm nga Master


Skype lëshoi një përditësim për aplikacionin e tij në iOS, i cili sjell disa përmirësime të rëndësishme si mbështetjen e formatit HD për video-thirrje. Ky funksion punon vetëm në iPad 4.

Gjithashtu është edhe një arsyje tjetër për të shkarkuar këtë përditësim pasi që Skype në versionin 4.1 sjell edhe disa përmirësime në stabilitetin dhe cilësinë e thirrjes.[ Më shumë ]

Komentet: 0

Facebook: Gjeni miqtë afër jush!

Wed Jun 27, 2012 12:09 pm nga Master


Pas mundësisë për ndryshimin e komenteve pas postimit të tyre, rrjeti më i madh social në botë, Facebook.com tani ka shtuar edhe një funskion të ri në listën e aplikacioneve të saj mobile të cilën e ka quajtur ‘Find Friends Nearby’.
Siç sugjeron edhe emri, funksioni i ri në aplikacionet mobile të Facebook na mundëson t’i gjejmë miqtë tanë të cilët gjenden diku afër …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Adoleshenti zgjidh problemin matematikor, 300 vjet të vjetër

Wed Jun 27, 2012 12:08 pm nga Master


Indiani 16-vjeçar Shouryya Ray ka zgjidhur një problem matematikor që ishte shtruar nga Sir Isaac Newton para më shumë se 300 vitesh. Siç tha adoleshenti, problemin e ka zgjidhur duke punuar në një projekt shkollor.
Shouryya Ray u lind në Indi, kurse u zhvendos në Gjermani me familje, kur ai ishte 12 vjeç, pasi babai i tij, i cili është inxhinier me profesion, gjeti një punë atje.


[ Më shumë ]

Komentet: 0

Tema Fundit
» Mirsejugjej
Programe Forum - Portali Icon_minitime1Mon Jul 31, 2017 7:04 pm nga Master

» Pershendetje kur hyni edhe kur Lagoheni nga Forumi
Programe Forum - Portali Icon_minitime1Mon Jul 31, 2017 6:07 pm nga Master

» Falenderoj.....
Programe Forum - Portali Icon_minitime1Mon Aug 31, 2015 10:01 pm nga Master

» Secret Codes For Android Mobile Phones:
Programe Forum - Portali Icon_minitime1Sat Jan 04, 2014 10:54 pm nga Master

» pershendetje desha te bisedoj me stafi per bashkpunim
Programe Forum - Portali Icon_minitime1Sun Oct 06, 2013 8:22 pm nga XHEVAT

»  Tumoret dhe llojet e tyre .
Programe Forum - Portali Icon_minitime1Sat Oct 05, 2013 6:50 pm nga Master

» Njeriu Që Zotëron Gati Gjysmën E Botës!
Programe Forum - Portali Icon_minitime1Thu Sep 19, 2013 5:11 pm nga Master

» JAPONI, PERUROHET TRENI LUKSOZ ME SHTATE YJE!
Programe Forum - Portali Icon_minitime1Mon Sep 16, 2013 2:14 pm nga Master

» Receta popullore për sëmundjet e gjakut, tensionit dhe zemrës
Programe Forum - Portali Icon_minitime1Sun Aug 25, 2013 10:18 pm nga Master

» Restart PC nese e keni prish BIOS-in !
Programe Forum - Portali Icon_minitime1Sun Aug 25, 2013 7:50 pm nga Master

» Mësime kompjuterike - Informatikë
Programe Forum - Portali Icon_minitime1Sun Aug 25, 2013 7:49 pm nga Master

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 321 më Sun May 13, 2012 6:26 am
Statistikat
Forumi ka 323 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri thjeshtai94@yahoo.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 16535 artikuj v 2357 temat
Vizitoret me Flamura
free counters