Programe Forum - Welcome
Poezi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ora është Tue Jan 28, 2020 11:18 pm

Poezi

 :: Arti dhe Kultura :: Poezi

 • Teme e Re & Ngjites
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  Ngjites:
  1, 2, 3, 4nga Master
  124 Përgjigjet
  1939 Shikime
  Master Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jul 28, 2013 8:27 pm
 •  Ngjites:
  nga Master
  38 Përgjigjet
  1605 Shikime
  Master Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jul 28, 2013 8:25 pm
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  
  nga Master
  5 Përgjigjet
  396 Shikime
  Master Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Feb 13, 2013 7:36 pm
 •  
  nga GoCa Yll
  4 Përgjigjet
  374 Shikime
  Master Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Feb 13, 2013 7:35 pm
 •  
  1, 2nga Anakonda
  51 Përgjigjet
  315 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Feb 11, 2013 6:12 am
 •  
  nga Master
  1 Përgjigjet
  193 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Feb 11, 2013 5:55 am
 •  
  nga Anakonda
  10 Përgjigjet
  234 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Jan 23, 2013 4:27 pm
 •  
  nga Anakonda
  4 Përgjigjet
  752 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Aug 13, 2012 6:32 am
 •  
  nga Master
  3 Përgjigjet
  219 Shikime
  Master Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Aug 13, 2012 6:25 am
 •  
  nga Master
  2 Përgjigjet
  200 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Aug 13, 2012 6:22 am
 •  
  nga Master
  2 Përgjigjet
  265 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Aug 12, 2012 11:57 am
 •  
  nga Master
  20 Përgjigjet
  473 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Jun 25, 2012 2:39 pm
 •  
  nga Vizitor
  11 Përgjigjet
  513 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Jun 13, 2012 6:31 pm
 •  
  nga Master
  1 Përgjigjet
  241 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Jun 13, 2012 6:22 pm
 •  
  nga Sarita
  1 Përgjigjet
  386 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 5:20 am
 •  
  nga Njera
  2 Përgjigjet
  342 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 5:18 am
 •  
  nga Sarita
  7 Përgjigjet
  663 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 5:17 am
 •  
  nga GoCa Yll
  1 Përgjigjet
  371 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 5:14 am
 •  
  nga GoCa Yll
  3 Përgjigjet
  357 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 5:13 am
 •  
  nga GoCa Yll
  1 Përgjigjet
  355 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 5:10 am
 •  
  nga Master
  7 Përgjigjet
  438 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 5:09 am
 •  
  nga GoCa Yll
  3 Përgjigjet
  362 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon May 28, 2012 2:09 pm
 •  
  nga Master
  7 Përgjigjet
  533 Shikime
  SunShiNe Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed May 09, 2012 5:41 pm
 •  
  nga SunShiNe
  2 Përgjigjet
  247 Shikime
  SunShiNe Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed May 09, 2012 5:36 pm
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Global Moderatore, Moderatore

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Teme e Re Teme e Re
 • Ngjites Ngjites
 • E rendesishme E rendesishme