Programe Forum - Welcome
Prezantoni veten ne forum People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ora është Tue Jan 28, 2020 10:52 pm

Prezantoni veten ne forum

 • Teme e Re & Ngjites
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  Ngjites:
  nga Master
  0 Përgjigjet
  204 Shikime
  Master Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 30, 2012 10:24 pm
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  
  nga Kirki
  5 Përgjigjet
  369 Shikime
  Master Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Jul 31, 2017 7:04 pm
 •  
  nga XHEVAT
  8 Përgjigjet
  495 Shikime
  XHEVAT Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Oct 06, 2013 8:22 pm
 •  
  nga legjenda123
  1 Përgjigjet
  190 Shikime
  Master Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Jul 29, 2013 7:46 pm
 •  
  nga CyberMinD
  2 Përgjigjet
  205 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Jan 23, 2013 3:44 pm
 •  
  nga legjenda1
  3 Përgjigjet
  252 Shikime
  Lambi Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue Aug 28, 2012 8:35 pm
 •  
  nga Vlonjati
  12 Përgjigjet
  283 Shikime
  Alessia Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Aug 18, 2012 11:15 am
 •  
  nga beni
  7 Përgjigjet
  243 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Jul 30, 2012 9:41 am
 •  
  nga SunShiNe
  14 Përgjigjet
  353 Shikime
  Lambi Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jul 07, 2012 10:15 am
 •  
  nga nderim
  6 Përgjigjet
  235 Shikime
  Lambi Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jul 07, 2012 10:15 am
 •  
  nga Alea
  15 Përgjigjet
  281 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jul 06, 2012 11:56 am
 •  
  nga Lambi
  15 Përgjigjet
  237 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jul 06, 2012 8:48 am
 •  
  nga Ameliaaa
  11 Përgjigjet
  259 Shikime
  Ameliaaa Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 23, 2012 8:19 pm
 •  
  nga Sahara
  27 Përgjigjet
  492 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 15, 2012 11:50 am
 •  
  nga T_o_n_i
  16 Përgjigjet
  443 Shikime
  T_o_n_i Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Jun 13, 2012 12:36 pm
 •  
  nga Estrela
  9 Përgjigjet
  333 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:54 pm
 •  
  nga Melodia
  6 Përgjigjet
  324 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:53 pm
 •  
  nga Aииå
  4 Përgjigjet
  351 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:52 pm
 •  
  nga dr.Dugi
  6 Përgjigjet
  368 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:52 pm
 •  
  nga VLoNjate
  11 Përgjigjet
  420 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:49 pm
 •  
  nga Software
  9 Përgjigjet
  391 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:48 pm
 •  
  nga erlind.f.l
  7 Përgjigjet
  372 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:47 pm
 •  
  nga Enisa
  8 Përgjigjet
  398 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:46 pm
 •  
  nga Unlimited
  12 Përgjigjet
  386 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:44 pm
 •  
  nga Eclipse
  8 Përgjigjet
  378 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:41 pm
 •  
  nga naimsulis
  5 Përgjigjet
  394 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:40 pm
 •  
  nga Lora
  8 Përgjigjet
  496 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:39 pm
 •  
  nga altruisti
  9 Përgjigjet
  376 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:38 pm
 •  
  nga Anhela Engjell
  7 Përgjigjet
  407 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:37 pm
 •  
  nga [dj_enigma]
  7 Përgjigjet
  385 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:36 pm
 •  
  nga Sweet_Devil
  7 Përgjigjet
  357 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:35 pm
 •  
  nga Vizitor
  33 Përgjigjet
  483 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:35 pm
 •  
  nga Fiori
  12 Përgjigjet
  416 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 3:34 pm
 •  
  nga Golden Age
  7 Përgjigjet
  375 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:32 pm
 •  
  nga Akcent
  5 Përgjigjet
  415 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:31 pm
 •  
  nga endrju
  6 Përgjigjet
  405 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:31 pm
 •  
  nga Njera
  9 Përgjigjet
  430 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:30 pm
 •  
  nga chaos
  5 Përgjigjet
  445 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:30 pm
 •  
  nga Erzzaa
  8 Përgjigjet
  371 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:29 pm
 •  
  nga KEVIN
  8 Përgjigjet
  428 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:28 pm
 •  
  nga stv2008
  6 Përgjigjet
  400 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:27 pm
 •  
  nga Snake
  6 Përgjigjet
  364 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:26 pm
 •  
  nga Click
  9 Përgjigjet
  388 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:25 pm
 •  
  nga DeLeTe
  11 Përgjigjet
  408 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:25 pm
 •  
  nga GoCa Yll
  11 Përgjigjet
  388 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:24 pm
 •  
  nga Snow
  9 Përgjigjet
  400 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:23 pm
 •  
  nga Honey
  8 Përgjigjet
  373 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:23 pm
 •  
  nga eGo0sTyle
  15 Përgjigjet
  447 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:22 pm
 •  
  nga TiRoNcI|Kiss|Kiss
  8 Përgjigjet
  387 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:22 pm
 •  
  nga bella
  8 Përgjigjet
  425 Shikime
  Almita Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Jun 08, 2012 1:21 pm
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Global Moderatore, Moderatore

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Teme e Re Teme e Re
 • Ngjites Ngjites
 • E rendesishme E rendesishme