Programe Forum - Welcome
Programe Forum People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.Join the forum, it's quick and easy

Programe Forum - Welcome
Programe Forum People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Ora është Thu Oct 28, 2021 8:51 pm


 • Rregullorja e forumit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Prezantoni veten ne forum

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime shoqerore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime shoqerore


  Diskutime shoqeroreProbleme sociale te shoqerise, diskutime mbi fenomene te tilla si rracizmi, varfëria, diskriminimi dhe të gjitha ato fenomene që na ndodhin gjatë rendit te ditës. Kanë një shumëllojshmëri problemesh të cilat këtu kanë vendin e lirë per t'u diskutuar.
  Moderatorët: Global Moderatore, Moderatore
  146 Temat
  4047 Mesazhet
  Fri Aug 23, 2013 8:32 pm
  Master  Pse shkurorëzimi është bërë dukuri?
 • Te ndryshme


  Te ndryshmeKëtu mund të diskutoni cdo gjë interesante dhe jo interesante. Këtu me të vërtetë jeni të lirë dhe të paparagjikuar.
  Moderatorët: Global Moderatore, Moderatore
  168 Temat
  2465 Mesazhet
  Sun Jul 28, 2013 7:50 pm
  Master Fillo diçka me fjalen 'Ne...'
 • Viset Shqiptare


  Viset ShqiptareIdeja e këtij forumi është që të marrin pjesë të gjithë shqiptarët e kosovës,maqedonisë,malit të zi dhe çamërisë. Këtu mund të flisni për cdo gjë që ka të bëjë me jetën e tyre në këto vise.
  Moderatorët: Global Moderatore, Moderatore
  6 Temat
  73 Mesazhet
  Mon Aug 12, 2013 1:13 pm
  Master Shqipëria në sy të turistëve: “Vend magjepsës, me armë dhe me mercedes”
 • Dashuri dhe pasion


  Dashuri dhe pasionShpirti i njëriut ka nëvoje shumë për atë idenë intime. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Kvtu kemi lidhje vetëm me atë ndjenjën e paster e të virgjër që quhet dashuri.
  Moderatorët: Global Moderatore, Moderatore
  265 Temat
  1915 Mesazhet
  Mon Jul 29, 2013 9:02 am
  Kirki Cfar Do Ti Dhuronit Personit me Te Dashur ne Keto Momente???
 • Libo


  LiboZona erotike +18
  Moderatorët: Global Moderatore, Moderatore
  130 Temat
  238 Mesazhet
  Sat Aug 17, 2013 9:51 pm
  Master Ja si gjendet një prostitutë luksi në Tiranë
 • Bashkëatdhetarët nëpër botë


  Bashkëatdhetarët nëpër botëKushdo që e ndjen veten shqipëtar dhe i mungon atdheu i tyre në atë zbrastësi ku ndodhen jashtë kufijëve te atdheut të tyre le të shuajnë mallin në këtë komunitet
  Moderatorët: Global Moderatore, Moderatore
  7 Temat
  55 Mesazhet
  Fri Jul 06, 2012 11:51 am
  Almita Karakteristikat E Qytetit ku Jetoni
 • Media dhe politika

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Arti dhe Kultura

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Kendi i filmave shqiptare

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkarkoni filma shqip


  Shkarkoni filma shqipKetu do te gjeni te gjithe filmat shqiptare qe jane ne disponim per tu shkarkuar
  11 Temat
  11 Mesazhet
  Mon Jul 29, 2013 12:15 pm
  Master Jeta në duart e tjetrit
 • Shkencat sociale

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkencat Ekzakte

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkarkime Programesh (Downloads Applications)

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 41 Temat
  44 Mesazhet
  Sat Jan 04, 2014 10:54 pm
  Master Secret Codes For Android Mobile Phones:
 • Karakteret shpirtërore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Sport

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Forume te tjera

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Kafeneja e forumit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • ForumiPrograme

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Arkiva e forumit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
Kush është në linjë

8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 321 më Sun May 13, 2012 6:26 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Qwant


No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Lambi (27), Snow (35)

Legjenda : [ Webmaster ][ Administratore ][ Global Moderatore ][ Moderatore ][ Vip Forumi ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 16535 artikuj

Forumi ka 323 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri thjeshtai94@yahoo.com


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur