Programe Forum - Welcome
“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime

Shko poshtë

“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime Empty “Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 6:02 am

“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime 12169_facebook4
Rreth 500 dollarë do të jenë në duart tuaja nëse arrini të gjeni ndonjë lëshim në kuadër të faqes së rrjetit social “Facebook”... e kompania ka njoftuar se do të ketë edhe më shumë nëse gjendet ndonjë lëshim serioz.
Hapat e këtillë nuk janë ndonjë risi në industrinë e teknologjisë informative sepse “Google” dhe “Mozilla” edhe më parë kanë pasur programe shpërblimesh për ata që gjejnë lëshime në produktet e tyre. Shuma bazë të cilën do ta ofrojë “Facebook” është 500 dollarë por nëse hakerët arrijnë të gjejnë lëshime më serioze atëherë shpërblimi mund të jetë më i madh.
“Në të kaluarën ne jemi fokusuar në njohjen e emrit të atyre që kanë gjetur lëshime, duke iu ofruar referim dhe duke iu ofruar hapësirë më të mirë gjatë intervistave dhe procesit të rekrutimit. Tani ne po ofrojmë edhe shpërblime me të holla” tha Alex Rice, udhëheqës i sigurisë pranë ‘Facebook”.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime Empty Re: “Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 03, 2011 11:50 am

ca bohet Very Happy ahahahahahha pz :PP


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime Empty Re: “Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 11:51 am

Akoma me fb meren robt cncnc


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime Empty Re: “Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 03, 2011 11:53 am

ahhaahhahahhaah eeeeee ka sa te dush qe shesin faqes me kele


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime Empty Re: “Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 11:55 am

Eh medet edhe spunojne shqiptaret po si t epunojne kur rrine ter kohen ne fb


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime Empty Re: “Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 03, 2011 11:58 am

eeeeeeeeeee hahahaahhahahhah te zgjut jena Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime Empty Re: “Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime

Mesazh nga Anakonda prej Wed May 16, 2012 5:02 am

epo tashi ne shqiptaret dicka do ta bejm;si do ta kallojm kohen e lire
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime Empty Re: “Facebook” do të paguaj hakerët që gjejnë gabime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi