Programe Forum - Welcome
Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video

Shko poshtë

Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video Empty Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 6:02 am

Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video Youtube%20new
Nuk ka nevojë të theksojmë se sa kohë shpenzojmë në YouTube, por paragjykimin që ky shërbim tubon më së shumti të rinjtë e ka demantuar hulumtimi i Pew Internet i kryer në tregun amerikan.

Sipas tij, 71 për qind e internautëve të rritur ka vizituar YouTube ose Vimeo, 5 për qind më shumë se në hulumtimin e vitit të kaluar, dhe edhe pse shumica e shfrytëzuesve ishin të moshës prej 18 deri 54 vjeç, pothuajse një e treta e amerikanëve më të vjetër se 65 vjet po ashtu kanë qejf të shikojnë dreqnillëqet e të rinjve, spotet vetëpromovuese dhe udhëzimet e detajuara për makijazh.

Dhe në fund, çdo minutë ky shërbim pasurohet me 48 orë incizime, që do të thotë se të gjitha do të mund t’i shikojmë një ditë kur arrijmë të ndalim kohën./koha


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video Empty Re: Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 03, 2011 11:49 am

wowwwwwwwww se dija :OOO e cudshme po sa te rrosh do msosh Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video Empty Re: Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video

Mesazh nga Master prej Wed Aug 03, 2011 11:56 am

Kjo eshte faqe..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video Empty Re: Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video

Mesazh nga GoCa Yll prej Wed Aug 03, 2011 11:57 am

se dija fare


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video Empty Re: Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video

Mesazh nga Anakonda prej Wed May 16, 2012 5:01 am

epo gjera ne rrijm gjith diten ne yotube do shohesh lloj-lloj muzikesh;e do mesosh llo-lloj gjerash
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video Empty Re: Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video

Mesazh nga Master prej Wed May 16, 2012 5:23 pm

Ky po qe eshte kuriozitet Very Happy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video Empty Re: Çdo minutë YouTube pasurohet me 48 orë video

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi