Programe Forum - Welcome
CDO GJE RETH DIABLO MODUL People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CDO GJE RETH DIABLO MODUL

Shko poshtë

CDO GJE RETH DIABLO MODUL Empty CDO GJE RETH DIABLO MODUL

Mesazh nga stv2008 prej Fri Aug 05, 2011 11:35 am

Latest DiabloKeys Upd@te 05.08.2011

Latest DiabloKeys Upd@te 05.08.2011

- RTVi Detskii Mir; RTVi Europe; RTVi Nashe Kino (13°E)[CCW]
- Canal Digitaal NL (19.2°E) > DOWN <

- Bulsatcom / Polaris (39°E)
- Rai (13°E)[Seca](Fausto)
- Telespazio Hungary (4°W)[Seca](Fausto)
- Unitymedia [Nagra2]
- Private Spice (13°E)[CCW]
- Teleclub (Swiss cable)[Nagra]
- Cablecom Swiss Cable [Nagra2]
- [Biss] updated
- AustriaSat (19.2°E)[Crypto]
- TNT (19.2°E) (AES Keys)
- ORF (19.2°E)[Crypto]
- TV Globo (13°E)[Nagra2]

SHKARKO


CDO GJE RETH DIABLO MODUL Rmjllujpg
CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2hwhe1_thjpgCDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CDO GJE RETH DIABLO MODUL Empty Stealth174

Mesazh nga stv2008 prej Fri Aug 05, 2011 11:43 am

Stealth174

DiabloCam - Stealth 1.74 - for DiabloCam Wireless and Light
By Stealth Team - Independant Development Team
Polska Nizalezna grupa Deweloperska

08/11/2006

****** Working on ******

-> DiabloCam Wireless
-> DiabloCam Light

****** What's New? *****

^ AS PROMISED BIG BOMB FIRST OUT WITH THE: Seca 2 Opened again.
Nano solved 5108 solved...

Providers Working:

00 80 Canal Satellite
00 81 Canal +Plus France
00 65 Cyfra Poland

In the next days more providers coming too.

It may be a little bit slow when you change channels but this nano is tought.

******* Emulators ******

-^ Nagra 1
-^ Nagra 2 - Edit keys with Keymaker
-^ Seca 1
-^ Seca 2 (not working but implemented)
-^ TPSCrypt
-^ Viaccess 1 and 2.3
-^ Irdeto 1
-^ Cryptoworks
-^ Conax (no keys around)
-^ Biss
-^^ Constant Control Word ^^

**** Original Smartcard ****

-^ Betacrypt
-^ Irdeto 1/2
-^ Seca 1/2
-^ Viaccess 1/2
-^ Cryptoworks
-^ Conax
-^ DreamCrypt
-^ Nagravision 1 with BoxKey
-^ DGCrypt

SHKARKO


CDO GJE RETH DIABLO MODUL Rmjllujpg
CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2hwhe1_thjpgCDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CDO GJE RETH DIABLO MODUL Empty Cas Studio 9.3.0

Mesazh nga stv2008 prej Fri Aug 05, 2011 11:50 am

Cas Studio 9.3.0

Minor Bug fix.

SHKARKO


CDO GJE RETH DIABLO MODUL Rmjllujpg
CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2hwhe1_thjpgCDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CDO GJE RETH DIABLO MODUL Empty Underworld 1.54

Mesazh nga stv2008 prej Fri Aug 05, 2011 11:57 am

Underworld 1.54

New Underworld 1.54
What's New??
-SexView Fixed
-Sky UK SmartCard reading bug fixed

SHKARKO


CDO GJE RETH DIABLO MODUL Rmjllujpg
CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2hwhe1_thjpgCDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0CDO GJE RETH DIABLO MODUL 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CDO GJE RETH DIABLO MODUL Empty Re: CDO GJE RETH DIABLO MODUL

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi