Programe Forum - Welcome
Marrëdhënia e femrës me gënjeshtrën People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Marrëdhënia e femrës me gënjeshtrën

Shko poshtë

Marrëdhënia e femrës me gënjeshtrën Empty Marrëdhënia e femrës me gënjeshtrën

Mesazh nga Master prej Sat Aug 06, 2011 8:43 am

Marrëdhënia e femrës me gënjeshtrën Cift2-300x199
Duke marrë parasysh të dhënat eksperimentale, meshkujt gënjejnë 4-5 herë më shumë se femrat, por ato, e bëjnë çdo gjë në një mënyrë më profesionale. Cila është marrëdhënia, që femrat kanë me gënjeshtrën? Apo gënjeshtra është një tipar njerëzor pa dallim gjinie? A janë të ndryshme gënjeshtrat? Tregimet e trilluara? Nuk ka dyshim se femrat thonë gënjeshtra, në mënyrë të konsiderueshme dhe shpesh. Por edhe burrat bëjnë të njëjtën gjë. Por, femrat mund ta kuptojnë menjëherë një burrë që gënjen. Duke marrë parasysh të dhënat eksperimentale, burrat gënjejnë 4-5 herë më shumë se femrat. Por ato, e bëjnë çdo gjë në një mënyrë më profesionale. Janë më oratore dhe shfaqin më pak pauza se burrat kur gënjejnë. Por, pse gënjejnë femrat? A është e vërtetë se arsyet pse ato gënjejnë janë thellësisht specifike, të dallueshme prej arsyeve mashkullore? Po. Femrat gënjejnë, që të ndihen rehat me veten e tyre, ndërsa burrat gënjejnë duke u përpjekur për të krijuar një imazh më të mirë për veten e tyre. Shpesh gratë e kanë zakon, që të gënjejnë duke i bërë të tjerët të dëgjojnë atë që duan të dëgjojnë. Gjithashtu gratë gënjejnë për të mbrojtur vetveten, ose se nuk ndjehen të sigurta. Në botën e sotme pritet prej grave të jenë më perfekte.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Marrëdhënia e femrës me gënjeshtrën Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marrëdhënia e femrës me gënjeshtrën Empty Re: Marrëdhënia e femrës me gënjeshtrën

Mesazh nga Click prej Sat Aug 13, 2011 5:46 am

Femrat genjejne me shum ja ka fut kot studimi
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marrëdhënia e femrës me gënjeshtrën Empty Re: Marrëdhënia e femrës me gënjeshtrën

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:35 am

Un sdi te genjej jo per gjew,keshtu qe ju djemt nuk jeni engjej si hiqeni
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marrëdhënia e femrës me gënjeshtrën Empty Re: Marrëdhënia e femrës me gënjeshtrën

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi