Programe Forum - Welcome
Shprehje  Dashurie! - Faqe 3 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shprehje Dashurie!

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Shprehje  Dashurie! - Faqe 3 Empty Shprehje Dashurie!

Mesazh nga Master prej Sat Aug 06, 2011 9:09 am

First topic message reminder :

Cila eshte shprehje me e bukur te cilen ia keni thene dikujt qe e keni dasht?
Apo cilat shprehje dashurie i perdorni me se shumtit tek nje djal/vajz?!


Postoni shprehje te ndryshme dashurie..


Edituar për herë të fundit nga HeLp në Sat Aug 06, 2011 9:48 am, edituar 1 herë gjithsej


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shprehje  Dashurie! - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Shprehje  Dashurie! - Faqe 3 Empty Re: Shprehje Dashurie!

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jan 24, 2013 4:55 am

dashuria eshte obsesion
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje  Dashurie! - Faqe 3 Empty Re: Shprehje Dashurie!

Mesazh nga Master prej Sun Jul 28, 2013 8:12 pm

''Jam e bindur që lumturia të bën më të bukur. Njerëzit e lumtur janë shumë të bukur. Ata shndërrohen në një pasqyrë dhe reflektojnë lumturinë e tyre.''


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Shprehje  Dashurie! - Faqe 3 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje  Dashurie! - Faqe 3 Empty Re: Shprehje Dashurie!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi