Programe Forum - Welcome
Milan fiton super kupën e Italisë, mund Interin 2-1 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milan fiton super kupën e Italisë, mund Interin 2-1

Shko poshtë

Milan fiton super kupën e Italisë, mund Interin 2-1 Empty Milan fiton super kupën e Italisë, mund Interin 2-1

Mesazh nga Master prej Sat Aug 06, 2011 2:16 pm


Milani ka arritur të fitojë superkupën e Italisë përballë Interit me rezultatin 2-1. Në minutën e 20 ndëshkohet Gattuso me kartonin e verdhë ndërsa shënon golin e parë për Interin Sneijder në minutën e 22. Do të ishte Zlatan Ibrahimoviç ai që do të barazonte shifrat me golin e shënuar në minutën e 60. Është holandezi Sneijder ai që ndëshkohet me pas me të verdhë njësoj si Zambrotta vetëm katër minuta pas tij. Në minutën e 69 është Boateng ai që shënon golin e dytë për skuadrën e Milanit duke garantuar avantazhin. Më pas do të vinin kartonat e verdhë për Boateng dhe Ambrosini.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Milan fiton super kupën e Italisë, mund Interin 2-1 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi