Programe Forum - Welcome
Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???

Shko poshtë

Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???  Empty Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 10:20 am

Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???  Empty Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???

Mesazh nga Snake prej Sun Aug 07, 2011 8:13 pm

Me ate qe jam se kam menduar ndonjeher te ndahem...se di..
Snake
Snake
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 87
Reputation : 0
Join date : 30/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???  Empty Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Aug 08, 2011 11:37 am

Nuk mundem ta harroj, pavarsisht se zoti ma mori, vendin e saj mund ta zejn dikush tjeter qe do e duash me shume se gjithcka por dhimbjet jan te forta dhe ste bejn ta harrosh. Per dike qe e ke dashur dhe ka ber gabim te madh qe nuk mund tja falesh ateher mund ta harroj qe nga ai moment qe jam ndar, ndoshta do me kujtohet por do "BUZQESH" me veten.


Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???  S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???  Empty Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???

Mesazh nga Master prej Mon Aug 08, 2011 12:36 pm

Esht normale qe ndarja me dike qe do esht e veshtire dhe sidomos kur ndarja vjen si pasoje jo e atij qe do por nga nje arsye tjeter.ndersa kur ndahesh per tradheti apo dicka te ngjashme mbase arsyeja e ndarjes te shtyn ta harrosh...por sido qofte eshte shum e veshtir te harosh dike qe do


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???  Empty Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:55 am

Me jan dashur dy vite qe te harroja zhgenjimin qe me dhuruan ata dy persona;te shohesh djalin qe do me te vertete me rivalen tende duke u puthur e perqafuar(me kusheriren time)eshte e tmerrshme.Njekohesisht isha un ajo qe e doja me te vertet,por me mungoi guximi per ti shprehur dashurin,dhe ajo e zu te dashur per inatin tim.Ende me lendoi ai kujtim ne te shkuaren.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???  Empty Re: Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi