Programe Forum - Welcome
E urrεj... sε ε dua... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


E urrεj... sε ε dua...

Shko poshtë

E urrεj... sε ε dua... Empty E urrεj... sε ε dua...

Mesazh nga Click prej Sun Aug 07, 2011 10:25 am

E urrεj...

Vazhdojeni fjaline E urrεj... sε ε dua...
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E urrεj... sε ε dua... Empty Re: E urrεj... sε ε dua...

Mesazh nga Honey prej Mon Aug 08, 2011 5:19 pm

Se e dua.. Bej gjithcka..
Honey
Honey
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 3
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 29
Location : USA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E urrεj... sε ε dua... Empty Re: E urrεj... sε ε dua...

Mesazh nga Master prej Mon Aug 08, 2011 5:24 pm

E urrεj...po srri dot pa te


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E urrεj... sε ε dua... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E urrεj... sε ε dua... Empty Re: E urrεj... sε ε dua...

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 3:05 pm

e urrej po ame shume e urrej Razz


E urrεj... sε ε dua... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E urrεj... sε ε dua... Empty Re: E urrεj... sε ε dua...

Mesazh nga DeLeTe prej Sat Aug 13, 2011 9:30 pm

E urrεj... por e dua me shume se gjithcka Very Happy


E urrεj... sε ε dua... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E urrεj... sε ε dua... Empty Re: E urrεj... sε ε dua...

Mesazh nga Master prej Fri Aug 19, 2011 7:14 am

...e urrej po ca ti bej qe urrejtjen dashuroj


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

E urrεj... sε ε dua... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E urrεj... sε ε dua... Empty Re: E urrεj... sε ε dua...

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 19, 2011 7:17 am

e dua,,,por se urrej...


E urrεj... sε ε dua... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E urrεj... sε ε dua... Empty Re: E urrεj... sε ε dua...

Mesazh nga Sahara prej Sun Aug 28, 2011 9:39 pm

e urrej aq shume ne keto momente... sa buzet e tij do ti doja vetem qe ta lendoja me epsh e me pasion sic beri me mua!
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E urrεj... sε ε dua... Empty Re: E urrεj... sε ε dua...

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 29, 2011 1:20 am

E urrej...Se e dua akoma edhe skam cfar te bej sepse ska rikthim gjithcka ka mor rrugen e saj Sad


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E urrεj... sε ε dua... Empty Re: E urrεj... sε ε dua...

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 3:47 pm

E urrej sepse urrejtja me bene qe ta dua edhe me shume

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E urrεj... sε ε dua... Empty Re: E urrεj... sε ε dua...

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 4:49 am

E urrej se e dua,por ai sme don mua
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E urrεj... sε ε dua... Empty Re: E urrεj... sε ε dua...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi