Programe Forum - Welcome
Mire se erdha! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mire se erdha!

Shko poshtë

Mire se erdha! Empty Mire se erdha!

Mesazh nga Honey prej Mon Aug 08, 2011 5:13 pm

Hii :)
Une spara merem me forume po per respekt te Master po futemi.. Shpresoj qe tja kalojm mir te gjith sebashktu :)
Honey
Honey
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 3
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 29
Location : USA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se erdha! Empty Re: Mire se erdha!

Mesazh nga Master prej Mon Aug 08, 2011 5:30 pm

Flm mire se erdhe klb mes nesh dhe ne mes teje :)


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mire se erdha! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se erdha! Empty Re: Mire se erdha!

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Aug 08, 2011 7:44 pm

Mire se erdhe Honey, Shpresoj tja kalosh sa me bukur mes nesh.

Mire se erdha! Welcome49


Mire se erdha! S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se erdha! Empty Re: Mire se erdha!

Mesazh nga Click prej Mon Aug 08, 2011 9:21 pm

Wellcome......Wink
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se erdha! Empty Re: Mire se erdha!

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 09, 2011 6:22 am

mireserdhe HoNNeY


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se erdha! Empty Re: Mire se erdha!

Mesazh nga Embelsira prej Tue Aug 09, 2011 7:28 am

Miele mirese erdhe ne shoqerin tone te uroj argetim te kendshem .


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se erdha! Empty Re: Mire se erdha!

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:58 pm

Mire se erdha! Images?q=tbn:ANd9GcQVJxO2sC1P9z9Ux22qfjNxjg533FIOwt4aNAGwjBjrbQkRT8BAQw


Mire se erdha! Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se erdha! Empty Re: Mire se erdha!

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:19 am

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem ne shoqerin tone
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se erdha! Empty Re: Mire se erdha!

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:23 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se erdha! Empty Re: Mire se erdha!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi