Programe Forum - Welcome
Dhurat per ditelindje.. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dhurat per ditelindje..

Shko poshtë

Dhurat per ditelindje.. Empty Dhurat per ditelindje..

Mesazh nga Master prej Mon Aug 08, 2011 9:07 pm

Dhurat per ditelindje..

Cila eshte dhurata me e bukur qe ju ka ber i/e dashura apo do kishit deshire tju bente...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dhurat per ditelindje.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurat per ditelindje.. Empty Re: Dhurat per ditelindje..

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 09, 2011 6:51 am

Very Happy per ditelindje me ka bere 1 varse me yll Very Happy ndersa atij se di cfare ti pelqeje berzylyk,varse,bluze etj


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurat per ditelindje.. Empty Re: Dhurat per ditelindje..

Mesazh nga Click prej Wed Aug 10, 2011 7:52 am

Kam bere nje bylizik


Per tme sjelle nje iphone pse jo:P
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurat per ditelindje.. Empty Re: Dhurat per ditelindje..

Mesazh nga Master prej Wed Aug 24, 2011 1:33 pm

Nje parfum...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Dhurat per ditelindje.. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurat per ditelindje.. Empty Re: Dhurat per ditelindje..

Mesazh nga DeLeTe prej Wed Aug 24, 2011 9:26 pm

1 ore shuuuume te bukur, nje varse shuuuuume te bukur, nje parfum, nje rrip te bukur, nje veth, dhe nje tatuazh me shkronjen te emrit tim :))))))))))))


Dhurat per ditelindje.. S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurat per ditelindje.. Empty Re: Dhurat per ditelindje..

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:31 am

Kismet se as kam pas dhe as nuk kam per momentin te dashur?Por,me kan pru tew tjere dhurata per ditelindje.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhurat per ditelindje.. Empty Re: Dhurat per ditelindje..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi