Programe Forum - Welcome
18 vjeçari nga Tirana humb jetën në ujrat e liqenit të Ohrit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


18 vjeçari nga Tirana humb jetën në ujrat e liqenit të Ohrit

Shko poshtë

18 vjeçari nga Tirana humb jetën në ujrat e liqenit të Ohrit Empty 18 vjeçari nga Tirana humb jetën në ujrat e liqenit të Ohrit

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 8:26 am


POGRADEC—Lajmifundit—Burimet nga policia e Pogradecit njoftuan se një i ri 18 vjeçar ka gjetur vdekjen në ujrat e liqenit të Ohrit. Nga verifikimet e kryera, viktima quhej Mario Malko, 18 vjeç banues në qytetin e Tiranës, i cili ndodhej me familjen e tij për pushim në liqenin e Ohrit dhe më pas nuk ka mundur dot të dalë pas hyrjes së tij në ujë. Për këtë ngjarje është ngritur një grup hetimor dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes së ndodhur.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

18 vjeçari nga Tirana humb jetën në ujrat e liqenit të Ohrit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi