Programe Forum - Welcome
Zemra e plagosur dhe e etur per dashuri People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Zemra e plagosur dhe e etur per dashuri

Shko poshtë

Zemra e plagosur dhe e etur per dashuri Empty Zemra e plagosur dhe e etur per dashuri

Mesazh nga Embelsira prej Tue Aug 09, 2011 8:49 am

Sa e Etur eshte zemra per dike qe don sa e etur edhe sa e plagosur mundet te jete nje dashuri qe e lendon ..Si mundemi ta kuptojme ne nje zemer te etur po edhe te plagosur..
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra e plagosur dhe e etur per dashuri Empty Re: Zemra e plagosur dhe e etur per dashuri

Mesazh nga Anakonda prej Sun Apr 08, 2012 5:50 am

Ajo mund te bej gjithshka qe ta ket pran njeriun qe don,vetem qe ai te jet i lumtur.Por ne harrojm se duke dashur dike tjeter,mund te lendojm edhe veten tone.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi