Programe Forum - Welcome
Sa e doni te dashuren? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sa e doni te dashuren?

Shko poshtë

Sa e doni te dashuren? Empty Sa e doni te dashuren?

Mesazh nga Master prej Tue Aug 09, 2011 2:46 pm

Sa e doni te dashuren?

Un psh e dua me shume se jeten time...


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa e doni te dashuren? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa e doni te dashuren? Empty Re: Sa e doni te dashuren?

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Aug 09, 2011 3:09 pm

Aq shume Sa Nuk kam fjal ta pershkruaj...


Sa e doni te dashuren? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa e doni te dashuren? Empty Re: Sa e doni te dashuren?

Mesazh nga Click prej Sat Aug 13, 2011 6:05 am

Sa pika uji ka oqeani
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa e doni te dashuren? Empty Re: Sa e doni te dashuren?

Mesazh nga Embelsira prej Sat Aug 13, 2011 7:48 am

Hahaha po un qe skam edhe se kam idene se sa e dua haha nccddda


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa e doni te dashuren? Empty Re: Sa e doni te dashuren?

Mesazh nga DeLeTe prej Sat Aug 13, 2011 11:35 am

Kur te kesh ateher na i thuaj Razz:P lol! nccddda


Sa e doni te dashuren? S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 31
Location : London, United Kingdom

Shiko profilin e anëtarit http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa e doni te dashuren? Empty Re: Sa e doni te dashuren?

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 12:17 pm

Kjo siper i her thot kam i her skam :S


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa e doni te dashuren? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa e doni te dashuren? Empty Re: Sa e doni te dashuren?

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 1:49 pm

M@st3r shkruajti:Sa e doni te dashuren?

Un psh e dua me shume se jeten time...


bravoooooooooooo.....(bugiardo) Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa e doni te dashuren? Empty Re: Sa e doni te dashuren?

Mesazh nga Master prej Sat Aug 13, 2011 2:06 pm

po ti sna the sa e don


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa e doni te dashuren? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa e doni te dashuren? Empty Re: Sa e doni te dashuren?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 4:02 pm

E dua 100%

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa e doni te dashuren? Empty Re: Sa e doni te dashuren?

Mesazh nga Master prej Thu Feb 09, 2012 5:55 pm

sa qielli


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa e doni te dashuren? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa e doni te dashuren? Empty Re: Sa e doni te dashuren?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Feb 11, 2012 6:45 am

Luam ata per ju,sa shum i doni.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa e doni te dashuren? Empty Re: Sa e doni te dashuren?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi