Programe Forum - Welcome
Hello..... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Hello.....

Shko poshtë

Hello..... Empty Hello.....

Mesazh nga eGo0sTyle prej Wed Aug 10, 2011 8:57 am

Pershendetje,

Jam eGo0sTyle.

Shpresoj tja kalojm sa me mire Se Bashku Very Happy

eGo0sTyle
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 10/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga DeLeTe prej Wed Aug 10, 2011 9:12 am

Mire se na erdhe Tono, ja kalofsh sa me bukur bashk Very Happy


Hello..... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga Master prej Wed Aug 10, 2011 9:57 am

e solle koken e klm


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hello..... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga Embelsira prej Thu Aug 11, 2011 3:26 pm

Kush me ka ardhur mua ketu mirese erdhe yllo lol!


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga GoCa Yll prej Thu Aug 11, 2011 5:02 pm

heyyyyyyy mireserdhe Very Happy e fundit me duket te urova embelsira per ne fund :PPP


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga stv2008 prej Thu Aug 11, 2011 8:00 pm

Pershendetje GoCa Yll !!!
Mire se erdhe ne forumin tone


Hello..... Rmjllujpg
Hello..... 2uz7cp0Hello..... 2uz7cp0Hello..... 2hwhe1_thjpgHello..... 2uz7cp0Hello..... 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga GoCa Yll prej Fri Aug 12, 2011 5:42 am

Pershendetje faleminderit besoj do ja kaloj shum bukur Very Happy


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga Click prej Sat Aug 13, 2011 5:35 am

Wellcomeeeee
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 13, 2011 12:43 pm

miresererdhe...


Hello..... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga eGo0sTyle prej Wed Aug 17, 2011 11:26 am

Flm per Mikpritjen :)

eGo0sTyle
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 10/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga Embelsira prej Thu Aug 18, 2011 2:43 pm

Dleq ku je je ti qe nuk je aktiv eeeeee mcncdd


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga eGo0sTyle prej Fri Aug 19, 2011 11:18 am

Po gjuj per laraska... se i larask sma var Razz


eGo0sTyle
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 10/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga GoCa Yll prej Tue Aug 23, 2011 7:04 am

aaahahhahahhahhahahahahhaagaggaga


EsHtE E VeShTiRe Te Me BeSh PeR VeTe EsHtE EsHuM E LeHtE Te Me HuMbEsH JaM ThJeShT UnIkE Very Happy
GoCa Yll
GoCa Yll
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 167
Reputation : 0
Join date : 31/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:57 pm

Hello..... Images?q=tbn:ANd9GcSc4N7IMHoo4XGlyQbykUj47xtD3HJ0ASSY3cJ8WUSRWKSXOd5t


Hello..... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:20 am

mireserdhe,dhe kalofsh sa me kendshem
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:22 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello..... Empty Re: Hello.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi